Direct contact? 071 40 88 164
Grote header impressie afbeelding van DBS2 Kleine header impressie afbeelding van DBS2

Over ons

Jaap van Aalst

Commercieel directeur

info@dbs2.nl

Willem van der Marel

Financieel directeur

info@dbs2.nl

Jeanette van der Kolk

Relatiebeheerder
jvanderkolk@dbs2.nl

Diana van Beelen

Financieel Medewerker
dvanbeelen@dbs2.nl

Mirjam Ooijendijk

Financieel Medewerker
mooijendijk@dbs2.nl

Jasper Hoek

Controller
jhoek@dbs2.nl

Desiree Bodijn

Financieel Medewerker
dbodijn@dbs2.nl

Nikita van Dijk

Financieel Medewerker
nvandijk@dbs2.nl

Suzanne Worst

Financieel Medewerker
sworst@dbs2.nl

Arie van Aalst

Financieel Medewerker
avanaalst@dbs2.nl

Annemarie Helmus

Financieel Medewerker
ahelmus@dbs2.nl

Jacolise Hovius

Financieel Medewerker
jhovius@dbs2.nl

Teruggebeld worden?

Wilt u liever gebeld worden door een persoonlijk adviseur?
Laat dan hieronder uw telefoonnummer achter.

5 voordelen van DBS2 Factoring

  • 100% van de factuur direct betaald
  • Verzekerd van betaling bij faillissement
  • Overname van het debiteurenbeheer
  • Een vast all-in tarief
  • Vast contactpersoon voor al uw vragen

Ondernemen zonder risico met DBS2 Factoring

Een snelle afhandeling van debiteurenbeheer; steeds vaker kiezen ondernemers in het MKB voor factoring.

Oplopende betalingstermijnen, gebrek aan werkkapitaal, hoge eisen van de bank als het gaat om het verstrekken van krediet. Allemaal redenen om te starten met factoring.

Factoring zorgt voor continuïteit in de cashflow en optimale doorgroeimogelijkheden. Op een vertrouwde manier zaken doen, zonder risico!

Meer informatie

Ondernemen zonder geldzorgen, uw factuur vandaag nog 100% betaald